Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

images (7)5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W naszej szkole odbyła się ważna uroczystość.Wolontariusze naszej szkoły zostali uhonorowani występem dzieci oraz upominkami do naszych rodzin, szkoły i fundacji. Na co dzień wykonują cichą, bezinteresowną pracę, która przyczynia się do rozwoju naszych dzieci. Więcej tutaj:http://szkola.fundacjazrodla.pl/rodzice/zajecia-dodatkowe/
Dla dzieci była to kolejna okazja do praktykowania grudniowej cnoty – hojności. Swoim występem i wdzięcznością pokazały również ile radości jest z dawania. Wzorem jutrzejszego patrona, Św. Mikołaja, zrobiły miłą niespodziankę kochanym wolontariuszkom – Paniom:
Monice Augustyniak, Ewie Baigazin, Joannie Maniakowskiej, Małgorzacie Dudzie, Monice Borynie oraz Monice Rosińskiej.

 

Napisano w Aktualności

Nasze aktualne projekty

Do prawidłowego funkcjonowania serwisu nasza strona jak większość innych witryn wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z nich aby ułatwić Państwu korzystanie z serwisu.