Zapraszamy na warsztaty!

Już w marcu tego roku rozpoczyna się kolejna edycja warsztatów SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW. Zapraszamy osoby chętne do wzięcia udziału. Zapisy pod numerem tel. 730 450 260. Koszt udziału – 80 zł od osoby.

CZYM SĄ TE WARSZTATY?

Jest to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami.

Jego głównym celem jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Adresaci programu

  • rodzice
  • nauczyciele, wychowawcy
  • katecheci, duszpasterze, siostry zakonne
  • pracownicy socjalni, kuratorzy sądowi, policjanci
  • profesjonaliści zainteresowani tematyką warsztatów
  • osoby, którym zależy na dobrym porozumiewaniu się z innymi

logo_sdriw

Edycja ta odbędzie się w ramach zadania: „Nowoczesne metody wychowawcze w rodzinie i w szkole – profilaktyka wpierania rodziny i przeciwdziałania uzależnieniom wśród dzieci i młodzieży.” Zadanie publiczne współfinansowane  jest ze środków Miasta Skierniewice (rodzaj zadania: Ochrona i promocja zdrowia; tytuł zadania: Realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych)

logo_skierniewic

Napisano w Aktualności

Nasze aktualne projekty

Do prawidłowego funkcjonowania serwisu nasza strona jak większość innych witryn wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z nich aby ułatwić Państwu korzystanie z serwisu.