Nawigacja w rodzinie

nawigacja

WARSZTATY MULTIMEDIALNE

„NAWIGACJA W RODZINIE”!

odbyły się

3 edycje 

Zobacz relację

 

Życiu małżeńskiemu i rodzinnemu nieustannie trzeba nadawać kierunek, trzymać stery, korygować kurs, a nade wszystko znać cel podróży i wiedzieć, która droga jest do niego najwłaściwsza.

Te warsztaty to nowa propozycja dla małżonków. Osią warsztatów jest dwugodzinny film, zrealizowany z udziałem znanych autorytetów z różnych dziedzin życia rodzinnego.
Uczestnicy warsztatów pracują na podstawie wyświetlanych konferencji oraz posługując się opracowanym przez psychologów indywidualnym arkuszem ćwiczeń. Jest to świetna możliwość przyjrzenia się sobie i swojej rodzinie. Macie okazję wrócić do domu ze świadomością dziedziny, która szczególnie wymaga uwagi, naprawy, uzdrowienia.

Nasi eksperci:

Jacek Pulikowski – inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej. Znany w całej Polsce jako doradca rodziny i jako autor publikacji o tematyce rodzinnej.
Szymon Grzelak – doktor psychologii, praktyk i badacz zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemów dzieci i młodzieży. Znany jako autor programu „Archipelag Skarbów”. Napisał między innymi książkę „Dziki ojciec. Jak wykorzystać moc inicjacji w wychowaniu?”.
Robert Tekieli – dziennikarz, publicysta i animator kultury niezależnej. Zasłynął jako założyciel pisma „Brulion”. Początkowo zafascynowany New Age, stał się w latach 90, po przeżyciu nawrócenia na katolicyzm, jego zdecydowanym przeciwnikiem. Znany z poruszających audycji w Radiu Józef: „Pocieszenie i strapienie”, „Encyklopedia New Age dla chrześcijan”. Szerzej w Polsce rozpoznawalny przez program telewizyjny „Jarmark cudów” i książki z serii Popularna Encyklopedia New Age.
Jacek Racięcki – terapeuta uzależnień związany z Centrum Pomocy Duchowej księży Pallotynów przy ul. Skaryszewskiej w Warszawie. Moderuje grupy i warsztaty dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Proponuje program „12 kroków” zbudowany na podstawach chrześcijańskich. Zasłynął jako autor audycji poświęconych pracy z uzależnieniami w Radiu Józef i Radiu Warszawa.
Anna Kołodziejczyk – psycholog, psychoterapeuta ze Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Pracuje w Ośrodku Pomocy Psychologicznej BEDNARSKA w Warszawie.

Nasze aktualne projekty

Do prawidłowego funkcjonowania serwisu nasza strona jak większość innych witryn wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z nich aby ułatwić Państwu korzystanie z serwisu.