Przekaż nam 1% podatku, my zrobimy resztę

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Fundacja Źródła 3902
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Pobierz program tutaj: http://fsmm.pl/program-pit/

procent

Pomagamy dzieciom zdobywać wiedzę

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „ŹRÓDŁA” w Skierniewicach rozpoczęła swoją działalność 1 września 2013 roku z siedzibą przy ul. Mazowieckiej 1b w Skierniewicach.

Szkoła prowadzona przez Fundację na Rzecz Wspierania Rodziny „ŹRÓDŁA” jest niepubliczną z uprawnieniami szkoły publicznej, spełniającą wszystkie warunki wymagane ustawodawstwem państwowym.

Szkoła jest miejscem, gdzie dzieci otrzymują edukację spersonalizowaną, zróżnicowaną, całościową i spójną, opartą na indywidualnym podejściu do ucznia oraz na chrześcijańskiej wizji człowieka.

Nauczyciele pracujący w naszej szkole dysponują wysokimi kompetencjami merytorycznymi, a także są gotowi do pracy nad swoim charakterem i doskonalenia umiejętności w zakresie budowania relacji z innymi.

Prosimy o twoje wsparcie.