„Jestem kochany, więc jestem”

„Gender – wyzwanie dla ewangelizacji, wychowania i edukacji”, to temat wykładu przygotowanego przez psycho-pedagoga powołania, s. Annę Marię Pudełko. Problematyka genderowa budzi wiele kontrowersji, jednak aby wiedzieć czym jest i jaką postawę wobec niej przyjąć trzeba poznać dogłębnie zagadnienia z nią związane. Takim szczegółowym studium był wykład, który zgromadził rodziców, pedagogów, katechetów …

DSC00577a

Każdy, kto wysłuchał czym jest gender i co za sobą niesie, wyszedł z wykładu poruszony (by nie powiedzieć zniesmaczony). Zjawisko „gender” zakłada, że płeć ma charakter kulturowy i nie istnieje płeć biologiczna. Ideologia ta, nie mając żadnych podstaw naukowych, przynosi wielkie szkody coraz większym rzeszom ludzi. Dlatego potrzeba propagowania prawdy na temat tej ideologii, bo każdy ją pozna będzie się jej wystrzegał.

DSC00578a

Mimo ciężaru jaki niesie temat, uczestnicy spotkania wynieśli światełko nadziei. Będąc po stronie dobra dajemy innym, zwłaszcza dzieciom i młodzieży, świadectwo tego, że miłość, wierność są dzisiaj możliwe. Taką pewność daje nam Pan Bóg, który tak mądrze i pięknie nas stworzył – kobietą i mężczyzną…

Serdeczne podziękowania dla s. Anny Marii, która zawsze z radością i otwartością służy innym, czego nieustannie doświadczamy w fundacji i w szkole. BÓG ZAPŁAĆ!

DSC00581a

Napisano w Aktualności

Nasze aktualne projekty

Do prawidłowego funkcjonowania serwisu nasza strona jak większość innych witryn wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z nich aby ułatwić Państwu korzystanie z serwisu.