II edycja warsztatów „SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW”

logo_sdriw

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji warsztatów „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.

Jest to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami.

Jego głównym celem jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona.

Przyjmujemy zapisy pod numerem tel. 505-559-119

Warsztaty będą sfinansowane w ramach programu „Grant na lepszy start”, współfinansowanego z PO FIO 2014-2020. Realizatorami konkursu są Stowarzyszenie LGD POLCENTRUM, Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS oraz Samorząd Województwa Łódzkiego i Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

grant

Napisano w Aktualności

Nasze aktualne projekty

Do prawidłowego funkcjonowania serwisu nasza strona jak większość innych witryn wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z nich aby ułatwić Państwu korzystanie z serwisu.