I EDYCJA WARSZTATÓW „SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW” ZA NAMI

W dniach 17 maja – 12 czerwca 2014 r. odbyła się pierwsza edycja warsztatów „SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW” organizowanych przez Fundację na Rzecz Wspierania Rodziny „ŹRÓDŁA”.

W 40-godzinnym szkoleniu wzięło udział kilkanaście osób. Projekt został współfinansowany przez Miasto Skierniewice w ramach działania publicznego: ochrona i promocja zdrowia. Poszczególne spotkania poruszyły następującą tematykę: świadomość własnych celów wychowania, poznanie i rozumienie świata uczuć własnych oraz dziecka lub wychowanka, naukę umiejętności rozmawiania o uczuciach, umiejętność stawiania jasnych granic i wymagań, zachęcanie dzieci do współpracy, wspólne rozwiązywanie konfliktów, poszukiwanie lepszych niż kara sposobów uczenia dziecka samodyscypliny, wspieranie samodzielności dzieci, uwalnianie ich od grania ról oraz wzmacnianie ich poczucia własnej wartości przez pochwałę opisową.

logo-fundacja                           
Napisano w Aktualności

Nasze aktualne projekty

Do prawidłowego funkcjonowania serwisu nasza strona jak większość innych witryn wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z nich aby ułatwić Państwu korzystanie z serwisu.