Druga edycja warsztatów NAWIGACJA W RODZINIE – 19.10.2013

Zapraszamy wszystkich małżonków i rodziców na drugą edycję warsztatów NAWIGACJA W RODZINIE. Jest ona skierowana szczególnie do tych, którzy nie mięli okazji wziąć udziału w pierwszej. Odbędą się one w ramach VI TYGODNIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ, organizowanego przez Stowarzyszenie DAR ŻYCIA.

Warsztaty odbędą się 19 października 2013 r. o godzinie 17.00 w Sali Kameralnej Młodzieżowego Centrum Kultury w Skierniewicach.

Spotkanie trwa 2 godziny, a w ich czasie uczestnicy oglądają film z udziałem autorytetów życia rodzinnego. Następnie wypełniają arkusze ćwiczeń, by dojść do rozwiązania, które wskaże, co wymaga uwagi, naprawy czy uzdrowienia w ich życiu małżeńskim czy rodzinnym.

Spotkania odbywają się w całej Polsce, ze względu na prośby o powtórzenie po raz drugi odbędą się w Skierniewicach…

Wśród naszych ekspertów:

Jacek Pulikowski – inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej. Znany w całej Polsce jako doradca rodziny i jako autor publikacji o tematyce rodzinnej.

Szymon Grzelak – doktor psychologii, praktyk i badacz zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemów dzieci i młodzieży. Znany jako autor programu „Archipelag Skarbów. Napisał między innymi książkę „Dziki ojciec. Jak wykorzystać moc inicjacji w wychowaniu?”.

Robert Tekieli – dziennikarz, publicysta i animator kultury niezależnej. Zasłynął jako założyciel pisma „Brulion”. Początkowo zafascynowany New Age, stał się w latach 90, po przeżyciu nawrócenia na katolicyzm, jego zdecydowanym przeciwnikiem. Znany z poruszających audycji w Radiu Józef: „Pocieszenie i strapienie”, „Encyklopedia New Age dla chrześcijan”. Szerzej w Polsce rozpoznawalny przez program telewizyjny „Jarmark cudów” i książki z serii Popularna Encyklopedia New Age.

Jacek Racięcki – terapeuta uzależnień związany z Centrum Pomocy Duchowej księży Pallotynów przy ul. Skaryszewskiej w Warszawie. Moderuje grupy i warsztaty dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Proponuje program „12 kroków” zbudowany na podstawach chrześcijańskich. Zasłynął jako autor audycji poświęconych pracy z uzależnieniami w Radiu Józef i Radiu Warszawa.

Anna Kołodziejczyk – psycholog, psychoterapeuta ze Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Pracuje w Ośrodku Pomocy Psychologicznej BEDNARSKA w Warszawie.

http://www.youtube.com/watch?v=f9peu2Z6Huc

Polecamy wzięcie udziału w imprezach całego tygodnia. Program znajdą państwo poniżej.

Napisano w Aktualności

Nasze aktualne projekty

Do prawidłowego funkcjonowania serwisu nasza strona jak większość innych witryn wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z nich aby ułatwić Państwu korzystanie z serwisu.