Przekaż 1 procent podatku na cele Fundacji na Rzecz Wspierania Rodziny Źródła

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do przekazania 1% podatku z rozliczenia PIT za 2013 rok na cele Fundacja na Rzecz Wspierania Rodziny Źródła. Podatek ten mogą Państwo przekazać za pośrednictwem współpracującej z nami Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym KRS 0000270261.

Przekazane przez Państwo pieniądze będą wykorzystane na działalność Niepublicznej Szkoły Podstawowej Źródła w Skierniewicach.

Udostępniamy Państwu do pobrania bezpłatny program PIT wraz z indywidualnym numerem Fundacji Źródła.

cel2

Dodatkowo na stronie internetowej Fundacji Studenckiej (http://fsmm.pl/) mogą Państwo wypełnić PIT przez Internet i albo go wydrukować albo złożyć e-deklaracje.

Nasza Fundacja ma nadany indywidualny numer: FUNDACJA ŹRÓDŁA 3902, który należy wpisać w rubrykę 133 (PIT – 37).

cel

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i zapraszamy do przekazania tej informacji swoim znajomym.

Ulotka do pobrania